вівторок, 2 грудня 2014 р.

Лист 6. Будні львівської самітниці

Тобі, мабуть, знайоме відчуття, коли шалено хочеться побачити людину. Нічого особливого, усього лиш випадково перестріти на вулиці, чи зіткнутись на автобусній зупинці. Сьогодні мені було б достатньо побачити його на іншому боці вулиці. Дивно, я сама прийняла рішення не бачитись зі своїм ... другом...з яким тепер прагну випадково зустрітись. Може рішення припиннити спілкування було передчасним, чи не достатньо обдуманим? А може я усього лиш середньостатистична дурепа котрій забракло яскравих емоцій. Як гадаєш? А й справді, нудьга - корінь усього зла. Схоже, що варіант з дурепою найбільш ймовірний.
Та знаєш, цей день навряд можна зарахувати до нудних. 
Після роботи я зустрілася з подругою, котру не бачила від середини вересня. Ми сходили на фільм "Поводир". Якщо тобі ще не випадало подивитися це творіння українського кіноматографу - неодмінно сходи. Фільм вартий затраченого часу. Є стрічки, які хочеться обговорити, переказувати...а є такі, як "Поводир", - ти її подивився й усі ті думки, емоції та сльози, що вона викликала залишились в тобі. Палаючи болем, тугою й питанням  - "за що один народ повинен пережити стільки відчаю, й пролити ріки крові?" Такі фільми треба просто побачити, переказувати нічого.
Тому, як ти розумієш, вечір не був змарнованим. Опісля кінотеатру вирушили в піцерію, де й провели за розмовами й плітками дві години. Я хочу скзати, що буде лукавством звинуватити в усьому банальну нудьгу. Проблемою є не нудьга, а туга.
Скажи, як мені виправдати себе перед своєю ж совістю, впертістю й (нікуди діватись) гордістю? Як пояснити, чому стоячи на зупинці я пильнувала не тролейбус, а очікувала що він вийде з-за рогу будинку.
Я така розчарована в собі. Ох, якби ж ти тільки знав наскільки сильно я розчарована, засмучена й ... здивована такою потребою його присутності в моїх вечорах. Будучи впевненою в своїй незалежності від почуттів до цієї людини я стояла... й наче дива чекала щоб він пройшов з протилежного боку вулиці. Саму себе хочеться стукнути й заліпити по писку ляпаса. Огидне відчуття. 
Не знаю, можливо емоційний фільм спричинив до такого душевного спалаху...або...варіант з "дурепою" залишається актуальним.
Що тут ще можна сказати - відновлюю гарячкові пошуки позитиву. А для початку... Чашка чаю й міцний сон здатні творити неймовірні метаморфози з вразливою дівочою психікою (побутує така думка).
Дякую, рідний, що вкотре вислухав сльозливі скарги львівської самітниці. Бережи себе.

Немає коментарів:

Дописати коментар