середа, 4 березня 2015 р.

Лист  10. Зимово-весняні сутички або Сонячні ранки

   Календар стверджує, що за вікном ВЕСНА! Однак...
   Щось дивне коїться з погодою: зранку світить сонечко, пташки співають, теплінь - хочеться жити й кружляти в танці, а після обіду - холодно, похмуро й сніг з дощем, обурені тіло й мозок вимагають шоколаду й сховку під ковдрою... аби дозимувати.
   Такий собі наглядний (і дуже спрощений) приклад одвічного протистояння (в природньому прояві). Та як би там зима не лютувала, ми ж знаємо, за ким буде перемога:) 
   Ще трішки й тепло остаточно заполонить наші будні впустивши сонце в навколишню сіризну.
   Для цілковитої нірвани потрібна хороша музика й мальовничий парковий пейзаж. За таких умов можна невагаючись стверджувати - ранок успішний. 
   Ех, а що таке життя? 
   Це РАНКИ!:) 
   Сонячні й сповнені світла (не лише з-за фіранок, а й з наших сердець) вітання з новим днем:)
   А найщасливіші з них - ті, що одні на двох! 
Сонце, музика й посмішка коханого...здавалося б - ось воно... ЩАСТЯ.
   Хоча, бракує єдиного - миру. А тепер все ідеально. 
   Швидше б і побільше таким мирних ранків на двох.

Немає коментарів:

Дописати коментар