Лист 10. Зимово-весняні сутички або Сонячні ранки
Календар стверджує, що за вікном ВЕСНА! Однак...
Щось дивне коїться з погодою: зранку світить сонечко, пташки співають, теплінь - хочеться жити й кружляти в танці, а після обіду - холодно, похмуро й сніг з дощем, обурені тіло й мозок вимагають шоколаду й сховку під ковдрою... аби дозимувати.
Такий собі наглядний (і дуже спрощений) приклад одвічного протистояння (в природньому прояві). Та як би там зима не лютувала, ми ж знаємо, за ким буде перемога:)
Ще трішки й тепло остаточно заполонить наші будні впустивши сонце в навколишню сіризну.
Для цілковитої нірвани потрібна хороша музика й мальовничий парковий пейзаж. За таких умов можна невагаючись стверджувати - ранок успішний.
Ех, а що таке життя?
Це РАНКИ!:)
Сонячні й сповнені світла (не лише з-за фіранок, а й з наших сердець) вітання з новим днем:)
А найщасливіші з них - ті, що одні на двох!
Сонце, музика й посмішка коханого...здавалося б - ось воно... ЩАСТЯ.
Хоча, бракує єдиного - миру. А тепер все ідеально.
Швидше б і побільше таким мирних ранків на двох.
Немає коментарів:
Дописати коментар